FFC Academy Katılım Formu

Katılım Bilgisi;
FFC Academy’e kayıt olarak her 2 ayda bir İzmir/Güzelbahçe’de düzenlenecek Profesyonel Kickboks Sporcu seçmelerinde FFC sporcusu olmaya hak kazanabilirsiniz. 24 kişilik kontenjanla sınırlı bu yapımda başvuru sırasında ödemeniz gereken ücrete Konaklama ve Yemek dahildir.

Kimler Katılabilir?
25 yaş sınırını aşmayan kadın veya erkek tüm Türk vatandaşları katılabilir.

Nasıl Kontrat kazanırım?
FFC Academy seçmelerine kaydınızı tamamladıktan sonra size verilen tarihlerde seçmelere gelerek başarı ile tamamlamanız gereklidir.

FFC Academy Kazanınca Ne Olacak?
FFC Academy seçmelerini başarı ile tamamladıktan sonra FFC bünyesinde 1 Yıllık profesyonel kontrat imzalanır.

FFC Kontrat imzalanınca Ne Gibi Haklarım Olacak?
Bu kontrat ile FFC ‘nin Yurtiçi ve Yurtdışı organizasyonlarında yer alırsınız.  FFC sporcusu olarak Uluslararası Organizasyonlara katılma hakkı kazanırsınız. BIG MIKE (Mike Passenier) Menajerliğinde ve Antrenörlüğünde yapılacak kampımıza ve FFC organizasyonunun (maçınızın) gerçekleştiği şehirde Konaklama, Yemek ve Ulaşım masraflarınız FFC Organizasyonu tarafından karşılanır.

FİGHTİNG FİT CLUB SPOR EĞİTİM HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LTD.
TR73 0006 2001 0950 0006 2975 74’ nolu hesaba 1.000 TL Havale/EFT yaptıktan sonra dekontunuzu forma ekleyiniz.

    “Burada yer alan bilgiler, katılımcıların seçimi ile ilgili olarak organizasyonun yapımcısı Fighting Fit Club Sport Complex’ine iletilmektedir. Adaylar ile ilgili tüm süreçler Yapımcı tarafından yönetilmektedir. Bu kapsamda adaylık veya koşullar ile ilgili bir talebininiz olması halinde Yapımcı ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.”